Rail Cargo Logo

Ausztriai ügyfélszolgálatok

Szakembereink minden iparvágánnyal, be-és átrakási, és vámügyintézéssel kapcsolatos kérdésük esetén szívesen állnak rendelkezésükre.

Iparvágány-szolgáltatások - kapcsolattartók

RégióNévTelefonE-Mail
Bécs, Alsó-Ausztria KeletEugen Mertins+43 664 88425311
eugen.mertins@railcargo.com
Alsó-Ausztria Észak, NyugatAndreas Hillebrand
+43 664 88425313
andreas.hillebrand@railcargo.com
Alsó-Ausztria Dél, BurgenlandErwin Holzbauer
+43 664 6174059
erwin.holzbauer@railcargo.com
Felső-Ausztria Észak, Kelet és DélKarl Prillinger
+43 664 2867828
karl.prillinger@railcargo.com
Felső-Ausztria Nyugat és LinzFranz Rotter
+43 664 2868253
franz.rotter@railcargo.com
Salzburg, Tirol, Vorarlberg
Franz Feiner
+43 664 6174443
franz.feiner@railcargo.com 
Karintia, Kelet-TirolJohann Schawarz+43 664 6174848
johann.schawarz@railcargo.com
SteiermarkJosef Öffel+43 664 88425310
johann.oeffel@railcargo.com

Be- és átrakási szolgáltatások - kapcsolattartók

NévTelefonE-Mail
Gerhard Maier+43 1 93000 38504
gerhard.maier@railcargo.com
Robert Postl+43 1 93000 35462
robert.postl@railcargo.com
Stefan Zanat+43 664 6174989
stefan.zanat@railcargo.com

Vámügyintézés - kapcsolattartók

TelephelyNévTelefonE-Mail
BuchsChristian Neuer
+43 5574 93000 1327
zs.buchs@railcargo.com
Graz Werndorf CCTHerbert Weinhandl
+43 664 8417555 oder
+43 1 93000 9778020
zollservice.graz@railcargo.com
Hall in Tirol
Kathrin Schindler
+43 1 93000 36633
zs1.zvbf@railcargo.com
Linz Stadthafen
Gottfried Umdasch
+43 664 6174574
zs.linz@railcargo.com
Salzburg Hbf. (főpályaudvar)Harald Auer
+43 664 6176071
zs.salzburg@railcargo.com
Villach DélAlfons Hoja
+43 4257 3230 310
zs.villach@railcargo.com
Wels CCTDaniela Fousek+43 7242 93000 3270
zs.wels@railcargo.com
Wels LCSiegfried Mooshammer+43 7242 93000 3272
zs.wels@railcargo.com
Wien Freudenau Hafen CCT /
Wien Süd CCT
Alexandra Wanicek+43 664 2869547
zs.freudenau@railcargo.com
Wien NordwestbfIljo Orsolic+43 664 8217162
zs.nwbf@railcargo.com
Wien Zvbf (központi rakodó pályaudvar)Kathrin Schindler+43 1 93000 36633
zs1.zvbf@railcargo.com
WolfurtChristian Neuer
+43 5574 93000 1327
zs.wolfurt@railcargo.com

Általános, nem ágazatspecifikus kérdések esetén kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségeken:

Rail Cargo Group Ügyfélszolgálat

Tel. +43 5 7750
info@railcargo.com